Vakantiepark Landgoed De IJsvogel
Hectiek uit. Volop genieten aan!

Villa Vogelveld Jacuzzi | 6 Pers.

Beschikbaarheid en prijs

Deze Villa Vogelveld..

Heeft een eigen Jacuzzi die al heerlijk opgewarmd is bij aankomst, hoe relaxt is dat?

Van alle gemakken voorzien, zowel binnen als buiten voldoende ruimte voor jou en je familie of vrienden.

Door de ruime veranda met terras aan de woning kun je het hele jaar lekker buiten zitten. 

Het kan zijn dat de buren jaloers naar je kijken als je wéér gaat bubbelen... ;-)

Twee woningen hebben een stapelbed. Komt dit niet uit met jullie gezelschap? Laat het ons even weten vooraf!

Locatie

Gelderland, Voorthuizen
 

Voorzieningen

Soort verblijf

  1. Vakantiehuis met Privé Wellness

Algemeen

  1. Huisdieren toegestaan
  2. Huisdiervrij
  3. Parkeren bij accommodatie
  4. Rookvrij
  5. Gratis WiFi

Wellness

  1. Privé Jacuzzi
  2. Föhn

Schoonmaak

  1. Extra grondige schoonmaak
  2. Desinfectiemiddelen gebruikt
  3. Linnengoed op hoge temp. gereinigd

Buiten

  1. Tuin
  2. Veranda
  3. Terrasmeubilair
  4. Nabij het bos
  5. Nabij speelvoorzieningen
  6. Nabij voorzieningen

Keuken

  1. Vaatwasser
  2. Nespresso apparaat
  3. Combi magnetron
  4. Complete keukeninventaris
  5. Koelkast
  6. Pannen
  7. Servies
  8. Koffiezetapparaat
  9. Bestek

Badkamer

  1. Toilet
  2. Wastafel
  3. Douche

Slaapkamer

  1. Boxspringbedden
  2. 3 slaapkamers

Woonruimte

  1. Comfortabel bankstel
  2. Hoekbank
  3. Flatscreen TV
 

Omschrijving

Luxe geschakelde vakantievilla voor 6 personen met Privé Jacuzzi

Deze luxe vakantievilla van ca. 70 m² staat op een fijne plek bij Recreatielandgoed De IJsvogel. De villa is geschakeld en geschikt voor maximaal 6 personen. In de villa ontbreekt het jullie werkelijk aan niets. Er is een woonkamer met sfeervolle zithoek met flatscreen tv, een eethoek, een luxe uitgeruste keuken, drie slaapkamers met boxspringbedden, een aantal accommodaties zijn voorzien van een stapelbed, een badkamer met inloopdouche en een separaat toilet te vinden. Ook een overdekt buitenterras met terrasmeubilair ontbreekt niet bij de vakantievilla. Nadat je de Veluwe hebt ontdekt, kun je bovendien heerlijk ontspannen in de Privé Jacuzzi!

De keuken beschikt over een Nespresso apparaat, koffiezetapparaat, combimagnetron en vaatwasser. De slaapkamers zijn voorzien van zes boxspringbedden, een aantal accommodaties zijn voorzien van een stapelbed. Ook kun je gebruik maken van WiFi en vanzelfsprekend is er centrale verwarming aanwezig in de vakantievilla voor 6 personen met jacuzzi.

Let op: de inrichting en/of indeling kan onderling verschillen.

 

77 recensies


  1. 8,9

    De jacuzzi was heerlijk. Bijvullen dan alleen wat lastig. De koffie uit de Nespresso was heerlijk. Helaas bleek het apparaat niet helemaal lekker te werken. Goed opgelost met een nieuwe!

    December 2023 - Marc R.

  2. 8,7

    Geen recensie achtergelaten

    December 2023 - Ron E.

  3. 8,9

    Jaquzzi was heerlijk erbij!

    November 2023 - Hermien B.

  4. 8,7

    Fijn om na 17u aan te kunnen komen, de cake was een leuke verassing! Mooie moderne huisjes, goede ligging, parkeren voor de deur, jacuzzi was fantastisch!

    Oktober 2023 - Manon N.

  5. 8,3

    Was heerlijk schoon😃

    Oktober 2023 - Chiel K.

  6. 8,9

    Fijn huis, schoon. Prachtige ligging (nr 274), veel privacy. Heerlijk terras en jacuzzi. Veel inventaris in de keuken. Park ook erg netjes onderhouden. Vriendelijk personeel.

    September 2023 - Willemijn H.

  7. 9,6

    De bedden sliepen niet lekker, maar dat is natuurlijk ook heel persoonlijk. Voor onze groep van 3 waren de pocketveringen in de matrassen te slap om comfortabel op te slapen. Houdt ons niet tegen om nog een keer terug te komen.

    September 2023 - Karen K.

  8. 9,7

    Keurig park ,mooi gelegen, schoon ,heel leuk opgezet met verschillende huisjes ,,jacuzzi in de tuin heerlijk Geweldig gewoon

    September 2023 - Jacqueline M.

  9. 8,9

    Geen recensie achtergelaten

    September 2023 - Tessa H.

  10. 8,1

    X

    Augustus 2023 - Martijn B.

  11. 9

    Geen recensie achtergelaten

    Augustus 2023 - PH K.

  12. 9,5

    Super fijn huis (luxe villa 6pers) in een prachtige omgeving.

    Juli 2023 - Joyce J.

  13. 8,6

    Fijn rustig park heerlijke jacuzzi

    Juli 2023 - Martijn d.

  14. 9,6

    Geen recensie achtergelaten

    Juni 2023 - Marvin K.

  15. 8,1

    Geen recensie achtergelaten

    Mei 2023 - M. S.