Vakantiepark Landgoed De IJsvogel
Hectiek uit. Volop genieten aan!

Villa Vogelveld Luxe Sauna + Jacuzzi | 4 Pers.

Beschikbaarheid en prijs

Deze Villa Vogelveld..

Is de meest luxe woning op ons park. Je kunt buiten zowel genieten van je Privé Jacuzzi als Sauna. Hoe lekker is dat?

Heeft een ideale ligging aan de rand van ons park. Je kunt heerlijk ontspannen onder de bomen op de Veluwe.

Van alle gemakken voorzien, zowel binnen als buiten voldoende ruimte voor jou en je familie of vrienden.

Beide slaapkamers hebben een eigen badkamer en toilet, ultieme luxe.

Het kan zijn dat de buren jaloers naar je kijken als je wéér gaat Wellnessen... ;-)

Boek tijdig, want deze woning zit vaak volgeboekt!

Locatie

Voorthuizen, midden op de Veluwe in de bossen. Je bent er zo! 🌳

Voorzieningen

Soort verblijf

  1. Vakantiehuis met Privé Wellness

Algemeen

  1. Huisdieren toegestaan
  2. Zonnige ligging
  3. Centrale verwarming
  4. Vloerverwarming
  5. Parkeren bij accommodatie
  6. Rookvrij
  7. Gratis WiFi

Wellness

  1. Infrarood sauna
  2. Privé Jacuzzi

Schoonmaak

  1. Extra grondige schoonmaak
  2. Desinfectiemiddelen gebruikt
  3. Linnengoed op hoge temp. gereinigd

Buiten

  1. Tuin
  2. Veranda
  3. Terrasmeubilair
  4. Nabij het bos
  5. Nabij speelvoorzieningen
  6. Nabij voorzieningen

Keuken

  1. Vaatwasser
  2. Nespresso apparaat
  3. Nespresso apparaat
  4. Combi magnetron
  5. Koelkast met vriesvak
  6. Waterkoker
  7. Oven
  8. Complete keukeninventaris
  9. Diepvries
  10. Pannen
  11. Servies
  12. Koffiezetapparaat
  13. Bestek

Badkamer

  1. Föhn
  2. Badkamers: 2
  3. Toilet
  4. Wastafel
  5. Douche

Slaapkamer

  1. Boxspringbedden
  2. 2 slaapkamers

Woonruimte

  1. Comfortabel bankstel
  2. Hoekbank
  3. Flatscreen TV
 
 

Omschrijving

Vrijstaande villa met alle luxe wellness faciliteiten, optimaal genieten op de Veluwe!

In deze luxe Villa Vogelveld ontbreekt het jou werkelijk aan niets. Met in totaal bijna 70 m² aan woonoppervlakte kun je hier optimaal genieten van een gezellige zithoek met flatscreen tv en een eethoek voor het hele gezelschap. De open keuken is compleet ingericht en van alle gemakken voorzien, met o.a. een Nespresso apparaat, koffiezetapparaat, combimagnetron en vaatwasser.

Aangrenzend aan beide ruime slaapkamers bevindt zich een ensuite badkamer. De slaapkamers zijn voorzien van fijne boxspringbedden (helaas is het plaatsen van een kinderbedje niet mogelijk in de slaapkamers). De ensuite badkamers hebben een inloopdouche, wastafel en toilet. Tot slot geniet je van een fijne infrarood sauna binnen én een privé jacuzzi buiten. De (elektrische) fietsen stal je gemakkelijk in je eigen berging.

Buiten tref je een ruim terras met terrasmeubilair voor 4 personen. Hier geniet je van veel rust en privacy. Jouw verblijf in deze luxe Villa Vogelveld is inclusief WiFi én vanzelfsprekend centrale verwarming. Je kunt de auto bovendien kosteloos parkeren bij de 4-persoons villa met privé wellness. De inrichting kan per villa enigszins verschillen.

Energielabel:
A

 

    Gelegen midden op de Veluwe
    Binnen- en buitenzwembad (seizoensgebonden)
    Échte Veluwegevoel (50+ lokale leveranciers)
    Incl. bedlinnen & handdoeken
 

73 recensies


  1. 8,6

    Die Lage ist wunderbar und das Aussengelände super schön angelegt! Die Mitarbeiter sind sehr freundlich und es gibt eine gute Pommes Bude in der Anlage.Wir kommen bestimmt noch mal wieder!

    April 2026 - Kathrin P.

  2. 9,7

    Geen recensie achtergelaten

    April 2026 - Katrien C.

  3. 9,4

    Geen recensie achtergelaten

    April 2026 - Frank K.

  4. 9,3

    Geen recensie achtergelaten

    Maart 2026 - Muriel L.

  5. 8,6

    Het huisje met sauna en jacuzzi was top, verder heerlijk fietsen in de omgeving en de parkfaciliteiten als restaurant en snackbar.

    Maart 2026 - Jan S.

  6. 9,7

    Geen recensie achtergelaten

    Maart 2026 - Carina V.

  7. 8,6

    de rust en de ligging van huisje 234 restaurant de gasterij

    Maart 2026 - d.

  8. 9,5

    Eigenlijk alles

    Maart 2026 - Patrick D.

  9. 9,9

    Geen recensie achtergelaten

    Februari 2026 - saskia l.

  10. 8,4

    De jacuzzi en de slaapkamer met eigen badkamer

    Februari 2026 - Aldo V.

  11. 10

    Het huisje was schitterend , indeling geweldig. Lekker compact maar alles aanwezig. Ook voor de hondjes geweldig, wij hebben ontzettend genoten. Mede door de hottub en de infrarode sauna, is een geweldige toevoeging! Wij kijken er al naar uit om terug te komen om ook de omgeving per fiets te verkennen!

    Februari 2026 - Peter B.

  12. 9

    Geen recensie achtergelaten

    Januari 2026 - Ron A.

  13. 8,7

    Het park is mooi rustig, de huisjes zijn netjes en ruim en voorzien van alle gemakken.

    Januari 2026 - Mart B.

  14. 10

    De jacuzzi en de infrarood sauna waren een heerlijke toevoeging aan ons verblijf

    Januari 2026 - Iefke B.

  15. 9,3

    Eigenlijk alles! Zeer complete woning, incl opgemaakte bedden, hand-en keukendoeken, badjassen.. Heerlijke regendouche in beide badkamers, en op de beide slaapkamers een tv en overdekt terras. Hoe compleet wil je t hebben! We hebben een heerlijk verblijf gehad en genoten van de jacuzzi (In de sneeuw!) Bij vertrek hadden ze al een pad vrijgemaakt van sneeuw,zodat we makkelijk met onze spullen naar de auto konden lopen.

    Januari 2026 - marian v.