Vakantiepark Landgoed De IJsvogel
Hectiek uit. Volop genieten aan!

Zand Lodge Jacuzzi | 4 Pers.

Beschikbaarheid en prijs

Deze Zandlodge

Ligt op een zandverstuiving die lijkt op die in Kootwijk. Je hebt de ruimte en bent één met de natuurlijke omgeving.

Het hele seizoen geniet je van de fijne Jacuzzi, helemaal voor jou alleen. Laat het bubbelen maar beginnen!

Van alle gemakken voorzien met de ruime woonkamer, open keuken en het lekkere terras.

Soms heb je nog zand tussen je tenen als je te enthousiast naar binnen wandelt na een Jacuzzi sessie... ;-)

Locatie

Gelderland, Voorthuizen
 

Voorzieningen

Soort verblijf

  1. Vakantiehuis met Privé Wellness

Algemeen

  1. Gestyled door 'By Boo'
  2. Huisdieren toegestaan
  3. Zonnige ligging
  4. Rookvrij
  5. Gratis WiFi

Wellness

  1. Privé Jacuzzi

Schoonmaak

  1. Extra grondige schoonmaak
  2. Desinfectiemiddelen gebruikt
  3. Linnengoed op hoge temp. gereinigd

Buiten

  1. Relaxte loungeset
  2. Stoere picknick tafel
  3. Tuin
  4. Veranda
  5. Terrasmeubilair
  6. Nabij het bos
  7. Nabij speelvoorzieningen
  8. Nabij voorzieningen

Keuken

  1. Vaatwasser
  2. Nespresso apparaat
  3. Nespresso apparaat
  4. Combi magnetron
  5. Koelkast met vriesvak
  6. Oven
  7. Complete keukeninventaris
  8. Pannen
  9. Servies
  10. Bestek

Badkamer

  1. Apart toilet
  2. Toilet
  3. Wastafel
  4. Douche

Slaapkamer

  1. Tweepersoonsbed
  2. 2 slaapkamers

Woonruimte

  1. Comfortabel bankstel
  2. Flatscreen TV
 

Omschrijving

Ook zo'n behoefte aan ontspanning? Ontdek de Veluwe! Ervaar het echte Veluwegevoel in deze relaxte Zand Lodge met jacuzzi gelegen op een prachtige zandverstuiving.

Met maar liefst 7 vierkante kilometer vind je in Kootwijk de grootste zandverstuiving van West-Europa. Dit diende als inspiratie voor de Zand Lodge op de IJsvogel. De Zand Lodge kenmerkt zich door zijn fraaie ligging in een glooiende zandverstuiving, zodoende ervaar je het échte 'Veluwegevoel' bij ons op de IJsvogel. Na het ontdekken van de Veluwe kun je heerlijk ontspannen in de jacuzzi, dat is pas luxe!

De Zand Lodge is een 4-persoons vakantiehuis mét jacuzzi welke van binnen en van buiten van alle gemakken is voorzien. Buiten vind je alle ruimte om te relaxen, zowel in de zon als in de schaduw. Je kunt naar wens gemakkelijk het driepunt schaduwdoek ophangen en plaatsnemen op de picknickbank óf de loungeset. Binnen is de accommodatie in de keuken voorzien van een vaatwasser en Nespresso apparaat ook is er een ruime zitkamer. Daarnaast geniet je van een apart toilet, ruime regendouche, wastafel en twee slaapkamers met boxspringbedden.  

Kortom: een heerlijke accommodatie, gloednieuw en klaar om jou het echte 'Veluwegevoel' te laten ervaren.

 

114 recensies


  1. 9,3

    Heel fijn verblijf gehad

    September 2023 - Mike B.

  2. 9,1

    De rust op het park en de jacuzzi, de fietsverhuur met hele goede elektrische fietsen.

    September 2023 - Linda B.

  3. 9

    Veel faciliteiten op het park en een goede ligging. Veel in de omgeving te doen. Wij hebben zondagmiddag de kleinkinderen op bezoek gehad. Deze hebben enorm genoten van alles wat er te doen was. Ze wilden zelfs wel een nachtje blijven slapen!

    September 2023 - Marja H.

  4. 8,6

    Heerlijk huisje met (voorverwarmde) jacuzzi. Zeer tevreden over de opzet van het huisje en de rust die je voelt wanneer je naar buiten loopt. Fijne vakantie gehad. Gezelschap: met partner en baby.

    September 2023 - Roos K.

  5. 8,9

    Fijne ligging, mooi huisje. Alles is aanwezig. Heerlijke jacuzzi die op goede temperatuur was.

    September 2023 - Tijmen v.

  6. 9,4

    De vele mogelijkheden.

    Augustus 2023 - M D.

  7. 9

    Alles zag er verzorgd uit

    Augustus 2023 - Clara K.

  8. 8,3

    Omgeving, en ligging van het huisje De jacuzzi erbij was super

    Augustus 2023 - Angela H.

  9. 8,7

    Wij hebben genoten van het mooie weer, de zand lodge met jacuzzi en van de gasterij Hapas. Het was een heerlijk weekend

    Augustus 2023 - Anne v.

  10. 8,8

    Schone Huisje, tuin, jacuzzi, de kleinschaligheid

    Augustus 2023 - A T.

  11. 8,6

    Het is een mooi verzorgd park. Mooie huisjes.

    Juni 2023 - Silvia C.

  12. 10

    Mooie locatie. Park ziet er scbitterend uit.

    Juni 2023 - Dennis O.

  13. 8,8

    De ruimte om onze lodge, de jacuzzi, de mogelijkheid om broodjes te bestellen en vooral dat alles aanwezig was. Heerlijk opgemaakte bedden, handdoeken en zelfs keukendoeken!

    Juni 2023 - Marloes V.

  14. 8

    Geen recensie achtergelaten

    Juni 2023 - Marco B.

  15. 9

    Geen recensie achtergelaten

    Juni 2023 - Janny K.